OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
msssw.pl strona Samorzadu Wojewodztwa Mazowieckiego
Strona główna arrow Zasady przyjęć arrow ZASADY PRZYJĘĆ DO LEKARZY RODZINNYCH  
 
ZASADY PRZYJĘĆ DO LEKARZY RODZINNYCH Drukuj E-mail

ZAPISY
Pacjent ubezpieczony dokonuje wyboru lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej i położnej środowiskowo-rodzinnej poprzez złożenie deklaracji wyboru, o ile liczba zapisanych do danego lekarza osób nie przekracza limitu wyznaczonego przez NFZ. W takim przypadku konieczne będzie powtórne wypełnienie deklaracji. 

W chwili zapisu pacjent powinien posiadać ze sobą dowód osobisty.

UWAGA! Zapisując się do Zakładu Medycyny Rodzinnej pacjent może być poproszony o wypełnienie dodatkowej dokumentacji. Prosimy także o sprawdzenie i uważne wpisanie numeru PESEL w przypadku dzieci.

REJESTRACJA

Zakład Medycyny rodzinnej czynny: poniedziałek-piątek 7.30 - 18.00

Zapisy na wizyty do lekarzy rodzinnych są realizowane na miejscu lub telefonicznie. 

 Telefony:

22-47-35-447  lub  22 47-35-448

Wizyty domowe możliwe są do zrealizowania jedynie na terenie Dzielnicy Wawer. Zgłoszenia telefoniczne lub bezpośrednio w rejestracji Zakładu - do godziny 12.00.  

Umawianie terminów wizyt planowanych:  Zapisy od poniedziałku do piątku telefonicznie (22 47-35-448, 22 47-35-447) lub osobiście w rejestracji Zakładu do wyczerpania wolnych miejsc.

 

Telefony:

22 47-35-447 lub 22 47-35-448


Pacjent może uzyskać nocną i świąteczną stacjonarną i wyjazdową pomoc lekarską (pediatryczną i internistyczną) w placówce, która ma podpisaną umowę z NFZ na ten zakres. Informacja dotycząca placówek udzielających pomocy lekarskiej po godzinie 18.00 dostępna jest w siedzibie Zakładu Medycyny Rodzinnej lub na stronie internetowej Mazowieckiego Oddziału NFZ www.nfz-warszawa.pl w zakładce: Dla Pacjena>>Na ratunek>>Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna.

 

 

 

 
wstecz
 
 
Top!
Top!