OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
msssw.pl strona Samorzadu Wojewodztwa Mazowieckiego
Strona główna  
 
Izba Przyjęć
IZBA_PRZYJEC_REJESTRACJAIzba Przyjęć jest jedną z wizytówek Szpitala. Dysponuje gabinetami zabiegowymi, przestronną recepcją oraz podjazdem dla karetek znajdującym się w pomieszczeniu zamkniętym.
czytaj więcej
 
DZIAŁALNOŚĆ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH W 2015 ROKU
INFORMACJA DLA PACJENTÓW O DZIAŁALNOŚCI
PORADNI SPECJALISTYCZNYCH W 2015 ROKU

Narodowy Fundusz Zdrowia od 01 stycznia 2015 roku radykalnie zmienił zasady prowadzenia kolejek oczekujących o wszystkich tych zmianach poinformował świadczeniodawców w połowie grudnia 2014 roku. Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie podpisał umowę na 2015 r. w zakresie ambulatoryjnego leczenia specjalistycznego - świadczenia w poradniach w dniu 31 grudnia 2014 roku, oznacza to, że:


Czytaj całość...
 
Ogłoszenie

Ogłoszenie o brakowaniu (zniszczeniu) dokumentacji medycznej bez możliwości odtworzenia danych osobowych

Uprzejmie informujemy, że planowane jest brakowanie dokumentacji medycznej indywidualnej wewnętrznej pacjentów leczonych w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie w latach 1960-1996, dokumentacji medycznej byłego Szpitala im. dr Michała Okońskiego przy ul Brzeskiej 12 z lat 1993-1996 oraz byłego Szpitala Dermatologicznego im. Św. Łazarza przy ul. Leszno 15 wytworzonej do 1996 r.

Więcej informacji / wniosek

 
PRAWA I OBOWIĄZKI PACJENTA

Prawa pacjenta
w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

Obowiazki pacjenta
w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

 

Obydwa dokumenty zostały opracowane na podstawie Karty Praw Pacjenta przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia, będącej zbiorem obowiązujących przepisów dotyczących praw pacjenta, uwzględniające zmiany wynikające z Ustawy z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

 
Zakup aparatu USG

Zakup aparatu USG dla Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie

 

Czytaj całość...
 
Zakup gamma kamery

Zakup gamma kamery dla Zakładu Medycyny Nuklearnej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie

 

Czytaj całość...
 
INFORMATYZACJA

Kompleksowa Informatyzacja Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie sposobem na przeciwdziałanie wykluczeniu informatycznemu

 

Czytaj całość...
 
Dofinansowania

Termomodernizacja budynków oraz wymiana oświetlenia na energooszczędne  w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 694. 182,00 zł

logo5

 
Dotacja dla Szpitala

Wymiana okien, drzwi  zewnętrznych oraz oświetlenia na energooszczędne w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 175 000,00 zł.

logo5

 
Perły medycyny

23 listopada podczas gali POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2013 zostały wręczone nagrody PERŁY MEDYCYNY. Z nieukrywaną radością informujemy iż nasz szpital został wyróżniony tą nagrodą aż w dwóch kategoriach.

phoca_thumb_l_BR1A4868

• Szpitale publiczne - powyżej 400 łóżek - II Nagroda
• Projekt - I Nagroda
Otrzymane nagrody są dla nas o tyle cenniejsze, że otrzymaliśmy je w doborowym gronie. Możemy tylko obiecać że nie spoczniemy na laurach tylko dalej będziemy realizować naszą misję „Szpital naszym domem, Pacjent naszą rodziną. Leczymy nowocześnie, bezpiecznie i z sercem."

 

Czytaj całość...
 
Fundacja TVN

tvn1

 

 

 

 

W wyniku starań kierownictwa Oddziału Neonatologicznego, Fundacja TVN „nie jesteś sam” przekazała środki na zakup nowych pomp infuzyjnych, lamp do fototerapii oraz drobnego sprzętu medycznego do sali zabiegowej. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

 

 
WOŚP

w_duze

Oddział Neonatologiczny jest od niedawna użytkownikiem wysokospecjalistycznego sprzętu dla noworodków ofiarowanego nam przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki m.in. właśnie takim darom, maluchy przychodzące na świat w naszym szpitalu mogą czuć się znacznie bezpieczniej. Dziękujemy!   

Czytaj całość...
 
Szpital Promujący Zdrowie

hph20logo

 

 

Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie dołączył do grona HPH (Health Promoting Hospitals), czyli Międzynarodowej Sieci Szpitali i Placówek Medycznych Promujących Zdrowie.

Misją każdej jednostki będącej członkiem HPH jest wzmacnianie i poprawa działań służących promowaniu zdrowia, a także podnoszenie wiedzy na ten temat.


Czytaj całość...
 
 
Badanie serca - 3D
logo_onkologia
BIP
Kolektory Słoneczne
kolektory słoneczne
Termomodernizacja
Pogoda w Międzylesiu

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Odwiedza nas:
Odwiedza nas 15 gości
 
Top!
Top!