OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
msssw.pl strona Samorzadu Wojewodztwa Mazowieckiego
Strona główna  
 
Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
BUDYNEK_GLOWNY_SZPITAL_1Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie jest jednym z najlepszych ośrodków leczniczych na Mazowszu. Położony w malowniczej okolicy, otoczony lasami, w urokliwej warszawskiej dzielnicy Wawer - w Międzylesiu.
czytaj więcej
 
NFZ NIE PŁACI SZPITALOWI

NFZ NIE PŁACI
SZPITALOWI
ZA LECZENIE

przeczytaj pismo!


Ograniczenie przyjęć do szpitala z dniem 01.09.2014 r.

przeczytaj w jakim zakresie

 

OGRANICZENIE PRZYJĘĆ PACJENTÓW – uzupełnienie z dnia 03.11.2014

 

 
PRAWA I OBOWIĄZKI PACJENTA

Prawa pacjenta
w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

Obowiazki pacjenta
w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

 

Obydwa dokumenty zostały opracowane na podstawie Karty Praw Pacjenta przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia, będącej zbiorem obowiązujących przepisów dotyczących praw pacjenta, uwzględniające zmiany wynikające z Ustawy z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

 
Dotacja dla Szpitala

Wymiana okien, drzwi  zewnętrznych oraz oświetlenia na energooszczędne w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 175 000,00 zł.

 logo5

 
Perły medycyny

23 listopada podczas gali POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2013 zostały wręczone nagrody PERŁY MEDYCYNY. Z nieukrywaną radością informujemy iż nasz szpital został wyróżniony tą nagrodą aż w dwóch kategoriach.

phoca_thumb_l_BR1A4868

• Szpitale publiczne - powyżej 400 łóżek - II Nagroda
• Projekt - I Nagroda
Otrzymane nagrody są dla nas o tyle cenniejsze, że otrzymaliśmy je w doborowym gronie. Możemy tylko obiecać że nie spoczniemy na laurach tylko dalej będziemy realizować naszą misję „Szpital naszym domem, Pacjent naszą rodziną. Leczymy nowocześnie, bezpiecznie i z sercem."

 

Czytaj całość...
 
Akredytacja Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz szpital przeszedł audyt prowadzony przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) i uzyskał wynik pozytywny, a co za tym idzie został zgłoszony do otrzymania akredytacji od Ministra Zdrowia.

 

W dniu 30 grudnia 2013r. Minister Zdrowia przyznał nam Certyfikat Akredytacyjny dla lecznictwa szpitalnego.

certyfikat_akr

 

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze starania o jak najlepszą opiekę nad pacjentami, a także tworzenie wizji zdrowego społeczeństwa w którym aktywnie uczestniczymy jako pionierzy w skali kraju, spotkało się z pozytywną oceną. 

  pokl_stopka

 

 

Uzyskanie Certyfikatu Akredytacyjnego potwierdzającego spełnienie przez Szpital standardów akredytacyjnych mobilizuje nas do doskonalenia stosowanych w Szpitalu procedur mających na celu zapewnienie pacjentowi bezpieczeństwa w zakresie udzielanych świadczeń medycznych.

 
Fundacja TVN

tvn1

 

 

 

 

 

W wyniku starań kierownictwa Oddziału Neonatologicznego, Fundacja TVN „nie jesteś sam” przekazała środki na zakup nowych pomp infuzyjnych, lamp do fototerapii oraz drobnego sprzętu medycznego do sali zabiegowej. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

 

 
 
Badanie serca - 3D
BIP
Termomodernizacja
Urząd Marszałkowski
Pogoda w Międzylesiu

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Odwiedza nas:
Odwiedza nas 1 gość oraz 2 użytkowników
  • RobertDurf
  • sfdfssdse
 
Top!
Top!