OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
msssw.pl strona Samorzadu Wojewodztwa Mazowieckiego
Strona główna  
 
Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
BUDYNEK_GLOWNY_SZPITAL_1Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie jest jednym z najlepszych ośrodków leczniczych na Mazowszu. Położony w malowniczej okolicy, otoczony lasami, w urokliwej warszawskiej dzielnicy Wawer - w Międzylesiu.
czytaj więcej
 
DZIAŁALNOŚĆ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH W 2015 ROKU
INFORMACJA DLA PACJENTÓW O DZIAŁALNOŚCI
PORADNI SPECJALISTYCZNYCH W 2015 ROKU

Narodowy Fundusz Zdrowia od 01 stycznia 2015 roku radykalnie zmienił zasady prowadzenia kolejek oczekujących o wszystkich tych zmianach poinformował świadczeniodawców w połowie grudnia 2014 roku. Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie podpisał umowę na 2015 roku w zakresie ambulatoryjnego leczenia specjalistycznego - świadczenia w poradniach w dniu 31 grudnia 2014 roku, oznacza to, że:


Czytaj całość...
 
NFZ NIE PŁACI SZPITALOWI

NFZ NIE PŁACI
SZPITALOWI
ZA LECZENIE

przeczytaj pismo!

 

Informacje o miejscach gdzie można uzyskać świadczenia:

 

Czytaj całość...
 
PRAWA I OBOWIĄZKI PACJENTA

Prawa pacjenta
w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

Obowiazki pacjenta
w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

 

Obydwa dokumenty zostały opracowane na podstawie Karty Praw Pacjenta przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia, będącej zbiorem obowiązujących przepisów dotyczących praw pacjenta, uwzględniające zmiany wynikające z Ustawy z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

 
Zakup aparatu USG

Zakup aparatu USG dla Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie

 

Czytaj całość...
 
Zakup gamma kamery

Zakup gamma kamery dla Zakładu Medycyny Nuklearnej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie

 

Czytaj całość...
 
INFORMATYZACJA

Kompleksowa Informatyzacja Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie sposobem na przeciwdziałanie wykluczeniu informatycznemu

 

Czytaj całość...
 
Dofinansowania

Termomodernizacja budynków oraz wymiana oświetlenia na energooszczędne  w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 694. 182,00 zł

logo5

 
Dotacja dla Szpitala

Wymiana okien, drzwi  zewnętrznych oraz oświetlenia na energooszczędne w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 175 000,00 zł.

logo5

 
Perły medycyny

23 listopada podczas gali POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2013 zostały wręczone nagrody PERŁY MEDYCYNY. Z nieukrywaną radością informujemy iż nasz szpital został wyróżniony tą nagrodą aż w dwóch kategoriach.

phoca_thumb_l_BR1A4868

• Szpitale publiczne - powyżej 400 łóżek - II Nagroda
• Projekt - I Nagroda
Otrzymane nagrody są dla nas o tyle cenniejsze, że otrzymaliśmy je w doborowym gronie. Możemy tylko obiecać że nie spoczniemy na laurach tylko dalej będziemy realizować naszą misję „Szpital naszym domem, Pacjent naszą rodziną. Leczymy nowocześnie, bezpiecznie i z sercem."

 

Czytaj całość...
 
Akredytacja Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz szpital przeszedł audyt prowadzony przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) i uzyskał wynik pozytywny, a co za tym idzie został zgłoszony do otrzymania akredytacji od Ministra Zdrowia.

 

W dniu 30 grudnia 2013r. Minister Zdrowia przyznał nam Certyfikat Akredytacyjny dla lecznictwa szpitalnego.

certyfikat_akr

 

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze starania o jak najlepszą opiekę nad pacjentami, a także tworzenie wizji zdrowego społeczeństwa w którym aktywnie uczestniczymy jako pionierzy w skali kraju, spotkało się z pozytywną oceną. 

  pokl_stopka

 

 

Uzyskanie Certyfikatu Akredytacyjnego potwierdzającego spełnienie przez Szpital standardów akredytacyjnych mobilizuje nas do doskonalenia stosowanych w Szpitalu procedur mających na celu zapewnienie pacjentowi bezpieczeństwa w zakresie udzielanych świadczeń medycznych.

 
 
Badanie serca - 3D
logo_onkologia
BIP
Termomodernizacja
Urząd Marszałkowski
Pogoda w Międzylesiu

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Odwiedza nas:
Odwiedza nas 21 gości
 
Top!
Top!