OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
msssw.pl strona Samorzadu Wojewodztwa Mazowieckiego
Strona główna  
 
Fundacja TVN

tvn1

 

 

 

 

 

W wyniku starań kierownictwa Oddziału Neonatologicznego, Fundacja TVN „nie jesteś sam” przekazała środki na zakup nowych pomp infuzyjnych, lamp do fototerapii oraz drobnego sprzętu medycznego do sali zabiegowej. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

 

 
DZIAŁALNOŚĆ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH W 2015 ROKU
INFORMACJA DLA PACJENTÓW O DZIAŁALNOŚCI
PORADNI SPECJALISTYCZNYCH W 2015 ROKU

Narodowy Fundusz Zdrowia od 01 stycznia 2015 roku radykalnie zmienił zasady prowadzenia kolejek oczekujących o wszystkich tych zmianach poinformował świadczeniodawców w połowie grudnia 2014 roku. Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie podpisał umowę na 2015 roku w zakresie ambulatoryjnego leczenia specjalistycznego - świadczenia w poradniach w dniu 31 grudnia 2014 roku, oznacza to, że:


Czytaj całość...
 
NFZ NIE PŁACI SZPITALOWI

NFZ NIE PŁACI
SZPITALOWI
ZA LECZENIE

przeczytaj pismo!

 

Informacje o miejscach gdzie można uzyskać świadczenia:

 

Czytaj całość...
 
PRAWA I OBOWIĄZKI PACJENTA

Prawa pacjenta
w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

Obowiazki pacjenta
w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

 

Obydwa dokumenty zostały opracowane na podstawie Karty Praw Pacjenta przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia, będącej zbiorem obowiązujących przepisów dotyczących praw pacjenta, uwzględniające zmiany wynikające z Ustawy z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

 
INFORMATYZACJA

Kompleksowa Informatyzacja Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie sposobem na przeciwdziałanie wykluczeniu informatycznemu

 

Czytaj całość...
 
Dofinansowania

Termomodernizacja budynków oraz wymiana oświetlenia na energooszczędne  w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 694. 182,00 zł

logo5

 
Dotacja dla Szpitala

Wymiana okien, drzwi  zewnętrznych oraz oświetlenia na energooszczędne w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 175 000,00 zł.

logo5

 
Perły medycyny

23 listopada podczas gali POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2013 zostały wręczone nagrody PERŁY MEDYCYNY. Z nieukrywaną radością informujemy iż nasz szpital został wyróżniony tą nagrodą aż w dwóch kategoriach.

phoca_thumb_l_BR1A4868

• Szpitale publiczne - powyżej 400 łóżek - II Nagroda
• Projekt - I Nagroda
Otrzymane nagrody są dla nas o tyle cenniejsze, że otrzymaliśmy je w doborowym gronie. Możemy tylko obiecać że nie spoczniemy na laurach tylko dalej będziemy realizować naszą misję „Szpital naszym domem, Pacjent naszą rodziną. Leczymy nowocześnie, bezpiecznie i z sercem."

 

Czytaj całość...
 
Akredytacja Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz szpital przeszedł audyt prowadzony przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) i uzyskał wynik pozytywny, a co za tym idzie został zgłoszony do otrzymania akredytacji od Ministra Zdrowia.

 

W dniu 30 grudnia 2013r. Minister Zdrowia przyznał nam Certyfikat Akredytacyjny dla lecznictwa szpitalnego.

certyfikat_akr

 

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze starania o jak najlepszą opiekę nad pacjentami, a także tworzenie wizji zdrowego społeczeństwa w którym aktywnie uczestniczymy jako pionierzy w skali kraju, spotkało się z pozytywną oceną. 

  pokl_stopka

 

 

Uzyskanie Certyfikatu Akredytacyjnego potwierdzającego spełnienie przez Szpital standardów akredytacyjnych mobilizuje nas do doskonalenia stosowanych w Szpitalu procedur mających na celu zapewnienie pacjentowi bezpieczeństwa w zakresie udzielanych świadczeń medycznych.

 
Fundacja TVN

tvn1

 

 

 

 

 

W wyniku starań kierownictwa Oddziału Neonatologicznego, Fundacja TVN „nie jesteś sam” przekazała środki na zakup nowych pomp infuzyjnych, lamp do fototerapii oraz drobnego sprzętu medycznego do sali zabiegowej. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

 

 
WOŚP

w_duze
Oddział Neonatologiczny jest od niedawna użytkownikiem wysokospecjalistycznego sprzętu dla noworodków ofiarowanego nam przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki m.in. właśnie takim darom, maluchy przychodzące na świat w naszym szpitalu mogą czuć się znacznie bezpieczniej. Dziękujemy!   

Czytaj całość...
 
 
Badanie serca - 3D
logo_onkologia
BIP
Termomodernizacja
Urząd Marszałkowski
Pogoda w Międzylesiu

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Odwiedza nas:
Odwiedza nas 2 gości
 
Top!
Top!