Jarosław Rosłon

Dr Jarosław Rosłon

Lekarz ze specjalizacją z chorób wewnętrznych. W 1985 r. ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie, następnie Menedżerskie Studia Podyplomowe w Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia ,,ETOS” na kierunku: ,,Zarządzanie zakładem opieki zdrowotnej w warunkach rynkowych – systemy, strategie, metody”, Menedżerskie Studia Podyplomowe na kierunku: ,,Zarządzanie zakładem opieki zdrowotnej” w Wyższej Szkole Bankowości Finansów i Zarządzania im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie oraz Menedżerskie Studia Podyplomowe MBA na kierunku: ,,Kadra medyczna” w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Od 1986 roku członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w latach 1998-2002 delegat Mazowsza do Związku Zawodowego Lekarzy, członek Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej, do 2005 roku członek Rady Naczelnej Mazowieckiego Związku Pracodawców. Współzałożyciel, a następnie prezes Związku Pracodawców Podmiotów Leczniczych Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz członek Rady Naczelnej Polskiej Federacji Szpitali. Laureat wielu odznaczeń w tym Złotego Krzyża Zasługi nadanego przez Prezydenta RP oraz ,,Za zasługi dla ochrony zdrowia” na wniosek Ministra Zdrowia.

Od 1985 roku związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie: najpierw jako lekarz w Oddziale Kardiologii, później Zastępca dyrektora ds. lecznictwa, a następnie od 2002 r. Dyrektor.

 

 Witold Pikto Pietkiewicz

Dr n. med. Witold Pikto-Pietkiewicz

Absolwent warszawskiej Akademii Medycznej (1983 r.). Doświadczenie zawodowe i specjalizacje w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii zdobyte w trakcie pracy w Klinice Kardiologii II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w Szpitalu Bródnowskim. Wieloletni nauczyciel akademicki. Stopień naukowy doktora nauk medycznych w dziedzinie kardiologii uzyskany w 1990 roku.

W latach 2004-2007 r. pełnił funkcję Zastępcy Kierownika Oddziału Kardiologii i Chorób Wewnętrznych w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie.

Od 2015 roku Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa w MSSW.

 

Krzysztof Czebreszuk

Mgr inż. Krzysztof Czebreszuk

Inżynier i menedżer z blisko 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Ukończył Politechnikę Lubelską, Wydziału Inżynierii Budowlanej i Sanitarnej, następnie studia magisterskie na kierunku Menedżerskim w Szkole Głównej Handlowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w sektorze prywatnym i publicznym, na początku pełniąc samodzielne funkcje techniczne w budownictwie jako projektant, kierownik budowy, inspektor nadzoru. W ostatnim czasie pełnił funkcję Kierownika Wydziału Zarządzania Infrastrukturą Urzędu Dozoru Technicznego, odpowiadając miedzy innymi za rozwój i utrzymanie infrastruktury Urzędu. W latach 2014 – 2021 pracował w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, biorąc udział m.in. w budowie prestiżowego obiektu o nazwie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne WUM, nagrodzonego w konkursie PZITB Budowa Roku 2015, w kategorii „Obiekty służby zdrowia i rekreacji”. Niezależny konsultant GUNB w latach 2022 - 2023. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, bez ograniczeń. W 2014 roku uzyskał tytuł rzeczoznawcy budowlanego. Od początku swojej działalności zawodowej zrzeszony jest w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa. Jest też czynnym członkiem Rady Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, wybranym w wyborach na kadencję 2022 – 2026.

Nadzoruje pracę Pionu Administracyjno – Technicznego MSSW, w którego skład wchodzą następujące komórki organizacyjne: Dział administracyjno – gospodarczy, Dział techniczny, Dział informatyki, Dział zamówień publicznych, Samodzielne stanowiska do spraw przeciwpożarowych, BHP, żywienia oraz sekretariat dyrekcji, inspektorzy ochrony radiologicznej i kuchnia szpitalna.

 

Mgr Elżbieta Mickiewicz-Dytko

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w sektorze zdrowia. Uczestniczyła w realizacji przekształcenia SPZOZ w Spółkę prawa handlowego, w której następnie pełniła funkcję Prezesa i Wiceprezesa Zarządu oraz Dyrektora Finansowego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze prywatnym i publicznym, uczestnicząc lub prowadząc restrukturyzacje podmiotów medycznych. W latach 2020-2021 pełniła funkcję Pełnomocnika ds. restrukturyzacji dyrektora Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki odpowiadając za zarządzanie finansami, księgowością, wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej oraz standardów zarządzania, kontroli i analiz.

Wykształcenie zdobywała: na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w zakresie Zarządzania i Marketingu, studiów podyplomowych z Rachunkowości, studiów MBA w podmiotach leczniczych przy Wyższej Szkole Biznesu, studiów z Zarządzania Finansami z akredytacją ACCA na Wydz. Zarządzania UŁ, kursie dla kandydatów na doradców podatkowych przy Izbie Skarbowej. Posiada certyfikaty: Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, auditora ISO 9001:2015 w podmiotach medycznych oraz z zakresu akredytacji szpitali.

Nadzoruje pracę Pionu Finansowego, w którego skład wchodzi: Główny Księgowy, Dział Księgowości, Dział Płac oraz Dział Analiz Kosztów, Planowania i Rozliczania Usług.