Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

ul. Bursztynowa 2, 04-749 Warszawa

zatrudni osobę na stanowisko:

Diagnosta laboratoryjny z doświadczeniem w mikrobiologii medycznej

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie badań laboratoryjnych w pracowni mikrobiologii
  • Autoryzacja wyników
  • Obsługa aparatury medycznej
  • Prowadzenie dokumentacji

Do w rekrutacji zapraszamy osoby z aktualnym prawem wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do nadsyłanych ofert prosimy dołączyć adnotację:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że:

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie ul. Bursztynowa 2, 04-749 Warszawa;

Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe na podstawie art 6 ust. 1 lit. a) i c) oraz art. 9 ust. 2 lit. b) RODO w zw. z realizacją przepisów wynikających z art. 22 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Dane osobowe kandydatów do pracy są przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wolne stanowisko pracy. W przypadku nawiązania współpracy w ramach umowy cywilnoprawnej tj. umowy zlecenia, Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit.