ZAPISY - DEKLARACJA WYBORU

Pacjent ubezpieczony dokonuje wyboru lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej i położnej środowiskowo-rodzinnej poprzez złożenie deklaracji wyboru, o ile liczba zapisanych do danego lekarza osób nie przekracza limitu wyznaczonego przez NFZ. W takim przypadku konieczne będzie powtórne wypełnienie deklaracji.
W chwili zapisu pacjent powinien posiadać ze sobą dowód osobisty.

Deklaracje można składać również przez profil pacjenta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA!
Zapisując się do Zakładu Medycyny Rodzinnej pacjent może być poproszony o wypełnienie dodatkowej dokumentacji. Prosimy także o sprawdzenie i uważne wpisanie numeru PESEL w przypadku dzieci.

 
REJESTRACJA WIZYTY

Zapisy na wizyty do lekarzy rodzinnych są realizowane na miejscu lub telefonicznie w Rejestracji Zakładu.
Umawianie terminów wizyt planowanych realizujemy telefonicznie lub osobiście w Rejestracji Zakładu do wyczerpania wolnych miejsc. Wizyty domowe możliwe są do zrealizowania jedynie na terenie Dzielnicy Wawer - zgłoszenia telefoniczne lub bezpośrednio w Rejestracji Zakładu do godziny 12.00.

 

Zakład Medycyny Rodzinnej czynny:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 18.00

Telefony:
22 47-35-447 lub 22 47-35-448


Pacjent może uzyskać nocną i świąteczną stacjonarną i wyjazdową pomoc lekarską w placówce, która ma podpisaną umowę z NFZ na ten zakres.

Informacja dotycząca placówek udzielających pomocy lekarskiej po godzinie 18.00 dostępna jest w siedzibie Zakładu Medycyny Rodzinnej lub na stronie internetowej Mazowieckiego Oddziału NFZ

www.nfz-warszawa.pl

Więcej informacji o udzielaniu nocnej i świątecznej pomocy w naszym Szpitalu - (plik w formacie PDF)