Jarosław Rosłon

Dr Jarosław Rosłon

Lekarz ze specjalizacją z chorób wewnętrznych. W 1985 r. ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie, następnie Menedżerskie Studia Podyplomowe w Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia ,,ETOS” na kierunku: ,,Zarządzanie zakładem opieki zdrowotnej w warunkach rynkowych – systemy, strategie, metody”, Menedżerskie Studia Podyplomowe na kierunku: ,,Zarządzanie zakładem opieki zdrowotnej” w Wyższej Szkole Bankowości Finansów i Zarządzania im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie oraz Menedżerskie Studia Podyplomowe MBA na kierunku: ,,Kadra medyczna” w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Od 1986 roku członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w latach 1998-2002 delegat Mazowsza do Związku Zawodowego Lekarzy, członek Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej, do 2005 roku członek Rady Naczelnej Mazowieckiego Związku Pracodawców. Współzałożyciel, a następnie prezes Związku Pracodawców Podmiotów Leczniczych Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz członek Rady Naczelnej Polskiej Federacji Szpitali. Laureat wielu odznaczeń w tym Złotego Krzyża Zasługi nadanego przez Prezydenta RP oraz ,,Za zasługi dla ochrony zdrowia” na wniosek Ministra Zdrowia.

Od 1985 roku związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie: najpierw jako lekarz w Oddziale Kardiologii, później Zastępca dyrektora ds. lecznictwa, a następnie od 2002 r. Dyrektor.